návrh - predaj - montáž - servis

Ponúkame profesionálne služby v oblasti návrhu, montáže a servisu klimatizácií,
tepelných čerpadiel, vzduchotechniky a chladiacich technológií.

SME AUTORIZOVANÁ FIRMA
PRE INŠTALÁCIU A SERVIS LG KLIMATIZÁCIÍ
PONÚKAME TIEŽ ZNAČKY:

PROFESIONÁLNE SLUŽBY

Spoľahnite sa na dlhoročné skúsenosti a kvalitu poskytovaných služieb

NÁVRH RIEŠENIA NA MIERU

Vypracujeme pre Vás návrh riešenia na mieru bez starostí. Ponúkame komplexné riešenia podľa Vašich požiadaviek a parametrov. Profesionálna prax a dlhoročné skúseností sú samozrejmosťou.

PREDAJ A MONTÁŽ

Vyberte si z našej bohatej ponuky klimatizácií a iných typov chladiacich zariadení. Vykonávame taktiež pravidelné kontroly, poskytujeme odborné rady a služby a zabezpečujeme evidenciu.

FOTOVOLTAIKA

Máte záujem o nezávislý zdroj na celoročný ohrev a kúrenie? Vyberte si z našej ponuky a ušetrite náklady na energie. Ponúkame Vám široký výber fotovoltaických zariadení s profesionálnym poradenstvom. 

SERVIS

Spoľahnite sa na dlhoročné skúsenosti a kvalitu poskytovaných služieb v oblasti servisu

oprava a servis

Zabezpečujeme  opravy a pravidelný servis klimatizácií a iných chladiarenských a tepelných zariadení a vďaka profesionálnym skúsenostiam k nemu pristupujeme  mimoriadne zodpovedne. 

dezinfekcia ozónom a polymérom

Poskytujeme rôzne metódy dezinfekcie, ktoré Vás účinne zbavia 99,9% vírusov, baktérií a roztočov. Využite našú ponuku na dezinfekciu ozónom alebo polymérom. 

revízie chladriarenských zariadení

Vykonávame pravidelné kontroly klimatizácie a iných typov chladiacich zariadení. Poskytujeme odborné rady a služby, zabezpečujeme evidenciu a oznamovaciu povinnosť podľa zákona o skleníkových plynoch.

O NÁS

20 ročné skúsenosti, profesionalita,
množstvo spokojných zákazníkov

Spoločnosť KOLAD, s.r.o. vznikla v roku 2006 ako dcérska spoločnosť firmy TATRACHLAD POPRAD, s. r. o., ktorá na území Slovenskej Republiky pôsobí od roku 1991. Špecializujeme sa hlavne na návrh a predaj klimatizácie, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky. Zabezpečujeme tiež odbornú montáž a pravidelný servis.

Chladiace technológie riešia problematiku klimatizácie bytov, rodinných domov, veľkých…

A