• Návrh
  • Predaj
  • Montáž
  • Servis
Klimatizacií, tepelných čerpadiel, vzduchotechniky, chladiacich technológií
+421 903 467 844, +421 908 559 112

Klimatizácie

Ste pripravení na sezónu? Najvhodnejšie riešenia sú na mieru. Návrh, predaj a odborná montáž klimatizácie za výhodnú cenu. Poraďte sa s nami!

čítať viac

Tepelné čerpadlá

Najvhodnejšie riešenia sú na mieru. Návrh, predaj a odborná montáž tepelného čerpadla za výhodnú cenu. Poraďte sa s nami a vyberte si správne!

čítať viac

Vzduchotechnika

Značkové ventilátory, zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu. Moderné digestory, rekuperačné jednotky a ďalšia vzduchotechnika. Najlepšie riešenia pre vás!

čítať viac

Chladiace technológie

Profesionálne chladiace boxy, chillery, presné chladenie a iné zariadenia. Predaj, dodávka a montáž chladiacich technológií za výhodné ceny.

čítať viac

Revízie chladiarenských zariadení

Vykonávame pravidelné kontroly klimatizácie a iných typov chladiacich zariadení. Poskytujeme odborné rady a služby, zabezpečujeme evidenciu a oznamovaciu povinnosť podľa zákona o skleníkových plynoch.

viac

Oprava a servis klimatizácie

Vykonávame pravidelné kontroly klimatizácie a iných typov chladiacich zariadení. Poskytujeme odborné rady a služby, zabezpečujeme evidenciu a oznamovaciu povinnosť podľa zákona o fluórovaných skleníkových plynoch.

viac

DOTÁCIE NA TEPELNÉ ČERPADLÁ- ZELENÁ DOMÁCNOSIAM

Dotácie na tepelné čerpadlá už na Slovensku. Národný projekt Zelená domácnostiam je realizovaný v rámci Operačného programu Kvalita životného prostredia, ktorý riadi Ministerstvo životného prostredia SR. Zelená domácnostiam je prvou etapou podpory zameranej na využívanie tzv. malých obnoviteľných zdrojov v rodinných a bytových domoch. V rámci projektu, je možné získať podporu na inštaláciu tepelných čerpadiel. Podporené sú tepelné čerpadlá vzduch-voda, zem-voda a voda-voda, ktoré spĺňajú stanovené technické podmienky.

Touto cestou Vás chceme informovať, že naša spoločnosť KOLAD, s.r.o. spľňa všetky podmienky, ktoré sú kladené inštalačným firmám.         

     

Viac informácií o projekte:  http://zelenadomacnostiam.sk/sk/

viac

SHOWROOM

ROZMÝŠĽATE O KÚPE NOVEJ KLIMATIZAČNEJ JEDNOTKY ALEBO TEPELNÉHO ČERPADLA?

U nás si môžete pozrieť najpredávanejšie modely. Vystavili sme pre Vás klimatizačné zariadenia od firmy LG, ktorá ponúka najširší sortiment HVAC riešení. Naši odborníci Vám radi vysvetlia ako klimatizácie či tepelné čerpadlá fungujú. Pomôžeme so správnym výberom jednotky do Vášho domu, bytu či komerčných priestorov, poskytujeme profesionálnu montáž, záruku, záručný aj po-záručný servis.

Radí Vás privítame na adrese Stará Prievozská 2, Bratislava (mapa). Pokiaľ máte záujem o návštevu Showroomu, kontaktujte nás prosím vopred pre dohodnutie stretnutia (kontakt).                                          

Tešíme sa na Vašu návštevu!

viac

  

             

viac